BALTIC SEA Trans

Serwis ogumienia / Warsztat

W naszym warsztacie Baltic Sea Trans zlokalizowanym w Okonku, oferujemy Tobie m.in. serwis wymiany opon oraz myjnie samochodową. Nasz punkt zlokalizowany jest obok przedszkola “Delfinek” oraz hurtowni materiałów budowlanych KA11.

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który zadba o Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Nasza kadra bierze udział w szkoleniach organizowanych przez czołowych dostawców ogumienia – dlatego są na bieżąco ze wszystkimi nowościami i rozwiązaniami technologicznymi. W naszym serwisie opon, pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości. Nasze urządzenia są regularnie kalibrowane i serwisowane. Obsługujemy wymiany w autach osobowych (w tym także opony niskoprofilowe i typu Run Flat) , terenowych, i dostawczych. Korzystając z naszego serwisu wymiany opony nie musisz martwić się o siebie i swoich bliskich, bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Zakres naszych usług obejmuje serwisu ogumienia:

CENNIK USŁUG WARSZTAT BSTRANS

Komplet:

Alu:

Przekładka opon zima/lato osobowy do 15″: 70zł 50zł

Komplet:

50zł

Alu:

70zł

Przekładka opon zima/lato bus 15” – 17″: 100zł 80zł

Komplet:

80zł

Alu:

100zł

Kontakt

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, bądź chciał(a)byś uzyskać szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas produktów i usług, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy.

Rozkład Jazdy

W celu odnalezienia szukanego rozkładu jazdy naszych autobusów wybierz miejscowość a następnie zobacz szczegółowy rozkład jazdy w danej miejscowości.

Rozkład Jazdy

W celu odnalezienia szukanego rozkładu jazdy naszych autobusów wybierz miejscowość, a następnie zobacz szczegółowy rozkład jazdy w danej miejscowości.

Nasze Przystanki

Możesz wybrać na mapie interesujący Ciebie przystanek aby przejść do rozkładu jazdy jaki na nim obowiązuje.

info

Pamiętaj również zwrócić szczególną uwagę na informacje szczegółowe odnośnie kursowania naszych autobusów.

Myjnia Samochodowa

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej myjni samochodowej. Oferujemy kompleksowe mycie aut osobowych, busów oraz autobusów.

Serwis Ogumienia

W warsztacie oferujemy także inne usługi, wymiana klocków,tarcz hamulcowych, naprawa zawieszenia przedniego i tylnego, wymiana przegłubów itp.